Proč zvolit Chanson?

Historie

Společnost Chanson Water, Co., byla založena v roce 1979 na Taiwanu. Máme více než 30 let zkušeností v oblasti vývoje a výroby ionizátorů vody a vodních filtračních systémů. Všechny součásti našich zařízení jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Titan a platina, vzácné kovy tvořící základ našich zařízení, pocházejí stejně jako všechny filtry z Japonska. Veškeré materiály splňují potravinářské, zdravotnické a bezpečnostní normy. Přístroje Chanson byly jako jediné svého druhu certifikovány ze strany Státního zdravotnického ústavu České republiky (SZÚ ČR). Naše společnost má centrum na Taiwanu, máme zde 14 skladů, 3 výrobní závody a 2 výzkumná centra. Své pobočky má společnost ve více než 30 zemích světa. Od letošního roku k nim přibyla i Česká republika.Filter

Integrita

Chráníme naše zákazníky a stále se ujišťujeme, že mají z našich produktů prospěch a dlouhotrvající radost. Mezi naše velké zákazníky patří Carrefour, RT-Mart a více než 1000 distributorů z celého světa. I malého zákazníka si však vážíme úplně stejně jako toho největšího. Stále modernizujeme naše výzkumná střediska tak, aby byla stále vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi. Hlavním zaměřením Chanson Water Co., je pomáhat vytvářet nejzdravější vodu na světě – ionizovanou filtrovanou vodu – živou vodu. Naše výrobky se rychle staly špičkou ve svém oboru v celé Asii, Evropě a USA.

Glass of water

Kreativita

Máme nejlepší vývojová střediska a naši technologové a vědci mají za více než 30 let práce mnoho prvenství v oboru. Jako první byla naše zařízení vybavena barevnými LCD displeji (262 tis. barev), designovými předními panely zařízení, elektronickými ventily atd. Naši technologičtí specialisté nám pomáhají uvádět na trh produkty, které nestárnou a neztrácejí svou hodnotu. Technologický tým je složen z inženýrů, hardwarových specialistů, softwarových architektů, elektroinženýrů a vědců z oborů jako biologie nebo chemie.

Jednou z klíčových výhod pro nás a naše zákazníky je, že vyrábíme nejen ionizační a filtrační zařízení, ale spolupracujeme na vývoji filtrů do těchto zařízení. Filtry jsou vyráběny v Japonsku v souladu s nejnovějšími poznatky a technologiemi.